Alfa Romeo – Serwis i naprawa

Poszukujesz sprawdzonego serwisu Alfa Romeo? Chcesz naprawić swój samochód, jednak obawiasz się, czy oddasz go w dobre ręce? Doskonale trafiłeś! W Autofabric oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi, w których skład wchodzi serwis i naprawa Alfa Romeo.

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości części. Zajmujemy się zarówno najpowszechniej występującymi usterkami w samochodach marki Alfa Romeo, jak i nietypowymi usterkami i awariami.

Specjaliści z Autofabric zaprezentują Ci najlepsze praktyki zgodne ze sztuką mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. O precyzyjne wykrycie usterek zadba nasza nowoczesna aparatura diagnostyczna.

Nasz w pełni wyposażony warsztat oraz wykwalifikowani pracownicy sprawią, że serwis Alfa Romeo przebiegnie tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. W ramach naszych usług możesz skorzystać z kompleksowego serwisu klimatyzacji i ogumienia, serwisu filtrów FAP i DPF, a także ustawiania zawieszenia, geometrii i zbieżności oraz wiele innych. Gotów na naprawę Alfa Romeo z Autofabric?

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media