Audi – Serwis i naprawa

Szukasz sprawdzonego warsztatu w Łodzi, który zapewni Ci najwyższą jakość usług serwisowych i naprawczych? Oddaj swoje Audi w ręce fachowców Autofabric i poznaj się na naszym profesjonalizmie.

Oferujemy nowoczesny i profesjonalny serwis Audi oraz kompleksową naprawę Audi. Niezależnie od tego, co dolega Twojemu pojazdowi, nasi fachowcy zdiagnozują, naprawią i wyeliminują zarówno mniejszą usterkę, jak i poważną awarię.

Warsztat Autofabric działający w Łodzi to wyposażony wyłącznie w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i serwisowy serwis samochodowy, który z powodzeniem zajmie się Twoim pojazdem. Poznaj się na profesjonalizmie i najwyższej jakości usług. Gwarantujemy pełny serwis Audi oraz naprawę Audi zgodnie z know-how naszych doświadczonych pracowników.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Ci serwis filtrów DPF i FAP, montaż czujników parkowania i kamer cofania, a także świateł do jazdy dziennej, chiptuning, serwis klimatyzacji, ustawianie zbieżności i geometrii, serwis ogumienia, diagnostykę komputerową, a także kompleksową naprawę Audi w zakresie mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Gotów na serwis swojego Audi?

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media