BMW – Serwis i naprawa

Obawiasz się oddać swoje BMW w niesprawdzone ręce? Z Autofabric nie będziesz miał takich dylematów. Nasz profesjonalny łódzki serwis samochodowy oferuje kompleksowe usługi, w których skład wchodzi naprawa BMW oraz serwis BMW. Nasi wysoce wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy z łatwością zdiagnozują i usuną wszelkie najpopularniejsze oraz nietypowe usterki w pojazdach marki BMW. Oferujemy kompleksową naprawę samochodu pod kątem mechanicznym i elektrycznym.

Dzięki nowoczesnej aparaturze diagnostyki komputerowej naprawa BMW w Autofabric przebiegnie tak szybko, jak to możliwe. Serwis BMW w naszym warsztacie opiera się między innymi na serwisie ogumienia, klimatyzacji i filtrów cząstek stałych, a także kompleksową naprawę BMW w zakresie mechaniki i elektroniki samochodowej.

Dodatkowo naszym klientom w ramach serwisu i naprawy BMW zapewniamy możliwość ustawiania zbieżności kół i geometrii zawieszenia auta. Zachęcamy także do skorzystania z usług chiptuningu, montażu czujników parkowani i kamer cofania, a także montażu świateł do jazdy dziennej. Dzięki warsztatowi Autofabric przekonasz się, że naprawa BMW jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka!

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media