Citroen – Serwis i naprawa

Pojazdy marki Citroen to bardzo popularny widok na polskich drogach. Niestety, popularność tej marki nie przedkłada się na jej bezawaryjność i jak każdy samochód, tak i auta marki Citroen nie są wolne od wad. W warsztacie Autofabric oferujemy kompleksowe usługi, w których skład wchodzi naprawa i serwis Citroenów.

Wśród najpopularniejszych usterek, jakie przychodzi nam naprawiać, jest: łańcuch rozrządu, uszkodzenia czujników temperatury, cewek zapłonowych, czy wariatorów. Nierzadko również mierzymy się z wyciekami płynu chłodzącego, a także filtrów FAP w silnikach Diesla.

Dzięki nowoczesnym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie błyskawicznie i precyzyjnie określić przyczyny usterki oraz równie szybko dokonać jej naprawy. Serwis Citroenów w łódzkim warsztacie Autofabric opiera się między innymi na serwisie ogumienia, klimatyzacji i filtrów FAP. Poza tym w ramach naszych usług oferujemy chiptuning, przed zakupowe sprawdzenia pojazdów oraz kamer i czujników parkowania.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom naszych mechaników, możemy zapewnić, że naprawa Citroena – zarówno mechaniczna, jak i elektryczna – przebiegnie w pełni profesjonalny sposób. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media