Auto serwis – Łódź

Auto Fabric to nowoczesny serwis samochodowy oferujący swoje usługi wszystkim kierowcom zamieszkującym Łódź i okolice. Zakres naszych usług obejmuje pełne spektrum napraw mechanicznych, a także kompleksową elektrykę pojazdową. W naszym serwisie wykonasz komputerową diagnostykę pojazdu, a oddając samochód w ręce naszych mechaników i serwisantów, masz gwarancję solidnie wykonanej usługi, montażu najwyższej jakości części i podzespołów oraz atrakcyjnej ceny i szybkiej realizacji.
Wykonujemy kompleksowy serwis i naprawy w samochodach następujących marek: Alfa Romeo, Audi, Bmw, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes, Peugeot, Renault, Skoda, Volkswagen, Volvo oraz wielu innych.
W szerokiej gamie świadczonych przez nas usług znajduje się m.in.: montaż świateł do jazdy dziennej, instalacja czujników parkowania i kamer cofania, ustawianie zbieżności kół, dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów, a także pełen zakres mechaniki i elektryki samochodowej. Poznaj wszystkie nasze usługi i skorzystaj z serwisu wykonywanego przez doświadczonych specjalistów!

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media