Dzisiaj samochody w 80% składają się z systemów sterowanych cyfrowo.

To właśnie dlatego elektryka pojazdowa stanowi dla mechaników duże wyzwanie. W Auto Fabric niejako przewidując taką transformacje, o specjalistyczny sprzęt zadbaliśmy już jakiś czas temu. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie podłączyć się niemalże do każdego modelu auta oferując szereg usług związanych z kontrolą i naprawą poszczególnych układów. Ingerujemy całościowo w instalację elektryczną, oferujemy montaż i naprawę czujników parkowania oraz serwis urządzeń elektrycznych tj. systemy oświetlenia, alternatory, podnośniki szyb itd.

Dzisiaj elektryka pojazdowa jest niezwykle ważna, ponieważ większość układów opiera się na działaniu systemów, które muszą być ze sobą kompatybilne. Sama mechanika pojazdowa jest oczywiście kluczowa, aczkolwiek bez podłączenia samochodu do komputera bardzo często nie uda się nic zdziałać. Przykładowo ustawianie zbieżności, czy Chiptuning (kalibracja parametrów silnika) to prace, które jeszcze paręnaście lat temu wykonywało się mechanicznie, natomiast dzisiaj w przypadku wielu modeli samochodów można oprzeć je o działanie algorytmów komputerowych.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media