Geometria zawieszenia / ustawianie zbieżności

Prawidłowy tor jazdy pojazdów jest możliwy tylko i wyłącznie, gdy wszystkie systemy odpowiedzialne za jego poruszanie się, są należycie ustawione.

Geometria zawieszenia to problem, z którym klienci zwracają się do nas szczególnie często. Witamy ich z otwartymi ramionami i wykonujemy ustawienie zbieżności na profesjonalnym sprzęcie pochodzącym od najlepszych producentów na rynku.

Prowadzimy serwis Forda, Audi, Toyoty, Nissana oraz innych marek samochodów dostępnych obecnie na rynku. Unikalny model auta nie będzie dla nas przeszkodą, a bardziej wyzwaniem. Zatem jeżeli czujesz, że coś jest nie tak z kołami Twojego samochodu, serwis ogumienia – który bądź co bądź również prowadzimy – może nie być wystarczający! Często problem leży w geometrii zawieszenia. Wtedy warto udać się do zakładu mechaniki pojazdowej Auto Fabric, gdzie doświadczeni pracownicy sprawią, że wszystko będzie szło równo jak po stole (czy drodze w tym przypadku).

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media