Kompleksowa mechanika pojazdowa w zakładach takich jak nasz to już standard. My jednak prowadzimy serwis niemalże wszystkich modeli samochodów, a szeroka sieć kontaktów w branży auto-moto, sprawia, że mamy dostęp do zdecydowanej większości części i komponentów. To właśnie dlatego niezależnie czy jest to naprawa Opla Zafira, czy rzadkiego modelu auta z Wielkiej Brytanii – my z pewnością sobie z tym poradzimy.

Oferujemy m.in. kalibrację układów hamulcowych, ustawienie zbieżności, serwis rozrządu, amortyzatorów czy wszelkich innych układów – zapłonowy, kierowniczy, paliwowy, doładowujący itd. W naszej ofercie znajdą się także regularne prace serwisowe tj. dynamiczna wymiana oleju skrzyni biegów czy regeneracja alternatorów. Prowadzimy również serwis DPF / FAP, modyfikujemy parametry pracy silnika (Chiptuning), serwisujemy klimatyzację oraz oferujemy szeroki zakres usług związanych z elektryką pojazdową i diagnostyką komputerową.

Samochody to nasza pasja, a jak mamy okazję zajrzeć, co skrywają w środku i przy okazji usunąć usterki, to czujemy już całkowite spełnienie.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media