Montaż czujników parkowania oraz kamer cofania

Większość modeli samochodów, które obecnie pojawiają się na rynku, posiada wbudowane kamery cofania oraz specjalne czujniki parkowania. To bardzo użyteczne rozwiązania, które pozwala szczegółowo monitorować proces manewrowania samochodem, tak by ten nie zakończył się przypadkowym zderzeniem z przedmiotami znajdującymi się z tyłu, poza zasięgiem wzroku kierowcy.

Warto zaznaczyć, że w kamery i czujniki można również wyposażyć samochody, które nie posiadały takich gadżetów oryginalnie. Wystarczy zamówić urządzenia i elementy mocujące oraz podpiąć je do odpowiednich systemów w samochodzie.

W AutoFabric prowadzimy dedykowaną usługę, jaką jest montaż czujników parkowania oraz kamer cofania. Z nami otrzymujesz pewność, że wszystko zostanie podłączone tak, jak należy.

Kamery i czujniki muszą nie tylko prawidłowo działać, ale także nie mogą zbytnio obciążać instalacji elektrycznej samochodu. Taki stan w przyszłości mógłby powodować nieprzewidziane awarie lub np. szybsze rozładowywanie się akumulatora. Postaw na profesjonalną obsługę i wraz z AutoFabric wyposaż swój samochodu w kamerę cofania oraz czujniki parkowania.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media