Światła to jeden z podstawowych systemów, w który powinno być wyposażone każde auto dopuszczone do ruchu drogowego. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się montowanie LEDowych świateł do jazdy dziennej. Niestety nie jest to czynność, którą z łatwością można wykonać w zaciszu swojego garażu. Z takim zadaniem dobrze zwrócić się do profesjonalistów, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i przede wszystkim wiedzę dotyczącą tego, jak to zrobić.

W AutoFabric łączymy te dwa czynniki, a montaż świateł do jazdy dziennej to dla nas chleb powszedni. Montujemy zarówno światła dzienne w samochodach, które fabrycznie nie były w nie wyposażone, jak również dokonujemy zmian w już istniejących systemach.

Cała usługa odbywa się w taki sposób, aby efekt finalny był zgodny z wszelkimi normami, których muszą przestrzegać samochody poruszające się po drogach. Poradzimy sobie z każdym modelem samochodu, dlatego wystarczy odwiedzić nasz warsztat i poznać możliwości.

W razie jakichkolwiek problemów służymy również fachową radą i zalecamy najlepsze światła w konkretnych przypadkach.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media