W Auto Fabric nie tylko naprawiamy usterki, ale również prowadzimy zabiegi mające na celu konserwacje i renowacje podzespołów, które zostały nadgryzione przez ząb czasu. Jedną z takich usług jest regeneracja alternatorów. Zawsze, gdy w aucie zaświeci się kontrolka akumulatora, może być to pierwsza oznaka problemów z tym układem.

Alternator to podzespół odpowiadający za kompatybilność systemów mechanicznych i elektrycznych. W dzisiejszych czasach działanie większości samochodów jest oparte o taką współpracę, dlatego regularna regeneracja alternatorów staje się kluczowa. Serwis prowadzimy z użyciem specjalnych urządzeń do diagnostyki komputerowej, które bardzo szybko są w stanie uwydatnić wszelkie usterki, błędy i niedociągnięcia. Po wizycie w Auto Fabric Twój alternator przeżyje drugą młodość, a widmo wymiany tej części na nową odejdzie bezpowrotnie.

Prowadzimy serwis i naprawy Audi, Opla, Volkswagena oraz wielu innych marek samochodów.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media