Aktualnie większość modeli samochodów dostępnych na rynku jest już wyposażanych w klimatyzację. Warto wiedzieć, że taki system trzeba poddawać regularnym przeglądom.

Nieczyszczona klimatyzacja to siedlisko bakterii, a obcowanie z nimi z pewnością nie jest dobre dla ludzkiego organizmu (w dodatku z wentylatorów wydobywa się niemiła woń). Trzeba również zaznaczyć, że aby auto klimatyzacja funkcjonowała poprawnie, konieczne jest jej regularne uruchamianie (przyjęło się, że przynajmniej na 15 minut w tygodniu). Jeśli o tym zapominamy olej mineralny, który ma za zadanie smarować sprężarkę – zasycha. Może być to jedna z przyczyn tego, że system nie działa poprawnie.

W AutoFabric prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzacji, czyli usługę czyszczenia, smarowania, jak również naprawy nieprawidłowo funkcjonujących urządzeń. Używamy technik rekomendowanych przez największych producentów samochodów na rynku, a do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt.

Serwis klimatyzacji w AutoFabric sprawi, że ta przeżyje swoją drugą młodość, a Ty będziesz mógł(a) cieszyć się z jej właściwości przez kolejne kilka lat.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media