Wymiana opon to czynność, którą większość kierowców wykonuje przynajmniej dwa razy do roku. W AutoFabric prowadzimy zarówno regularną wymianę opon jesienią i wiosną, jak również profesjonalny serwis ogumienia. Używamy materiałów od topowych producentów na rynku części samochodowych, dlatego korzystając z serwisu ogumienia w AutoFabric, otrzymujesz gwarancję solidnie wykonanej pracy.

W dzisiejszych czasach, gdy większość napraw samochodowych odbywa się w oparciu o systemy komputerowe, warto zwrócić uwagę na usługę komputerowego wyważania kół. Taka praktyka kalibruje koła z dokładnością nawet do 3g. Nie trzeba wspominać, że odpowiednio wyważone koła to bardzo ważny element na gruncie bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania pojazdu.

Wszystkie usługi świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę przy użyciu nowoczesnych technologii i sprzętu najwyższej klasy. Obsługujemy każdy rodzaj ogumienia, dlatego wystarczy zgłosić się do naszego warsztatu i poznać możliwe opcje.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media