Ford – Serwis i naprawa

Zapraszamy wszystkich właścicieli pojazdów marki Ford na naprawy i serwis w profesjonalnym łódzkim warsztacie samochodowym Autofabric. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze, a także profesjonalną diagnostykę i usługi z zakresu chiptuningu pojazdów.

Wśród najpopularniejszych usterek, z jakimi mierzymy się podczas serwisu Fordów, zaliczyć należy: korozję nadwozia, usterki turbiny i łańcucha spinającego wałki rozrządu w silniku Diesla, nietrwałe cewki zapłonowe w silnikach benzynowych, awarie elektroniki, a także elektrohydraulicznych pomp wspomagania kierownicy. Poza tym naprawa Fordów w Autofabric często polega na wymianie lub naprawie pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i napędów pompy wody.

Zachęcamy także do skorzystania z naszego serwisu Fordów, który polega również na serwisie klimatyzacji, ogumienia i filtrów cząstek trwałych w pojazdach tej niezwykle popularnej marki. Zapraszamy do umówienia się na naprawę. W przypadku pytań zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media