Mercedes – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Mercedes – Serwis i naprawa

Nawet Mercedesy czasem się psują. Na szczęście w Autofabric wiemy, jak je naprawiać. Masz problem z usterką albo poważniejszą awarią swojego pojazdu? Zgłoś się do naszego profesjonalnego warsztatu samochodowego, w którym zapewniamy wyłącznie najwyższej jakości usługi, w których skład wchodzi naprawa i serwis Mercedesów.

Wśród najpowszechniejszych usterek trapiących Mercedesy wymienić należy: Korozję, awarię wtryskiwaczy w starszych dieslach z rodziny CDI, pojedyncze usterki elektryki, problemy z klapami w układzie dolotowym, awarie turbosprężarek i wspomagania kierownicy, nietrwałe koło zębate łańcucha rozrządu czy usterki układu hamulcowego. Każdą z tych awarii z łatwością usuniemy dzięki nowoczesnej aparaturze diagnostycznej i profesjonalnym narzędziom oraz urządzeniom warsztatowym. Z Autofabric przekonasz się, że naprawa Mercedesów wcale nie musi być droga i skomplikowana.

Dodatkowo w naszym warsztacie prowadzimy serwis ogumienia, układów klimatyzacji oraz filtrów cząstek stałych w każdym Mercedesie i nie tylko.