Fiat – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Fiat – Serwis i naprawa

W Twoim Fiacie zdarzyła się usterka lub poważniejsza awaria? Zgłoś się do Autofabric. Nasi mechanicy fachowo i w pełni profesjonalnie zajmą się Twoim pojazdem. Oferujemy szeroki wachlarz usług, w których skład wchodzi serwis i naprawa Fiatów.

Wśród najpowszechniejszych usterek trapiących tę markę możemy wymienić: psujące się przepustnice, usterki centralki sterującej, pękające obudowy alternatorów, psujące się zawory EGR i przepływomierze, a także wycieki oleju w silnikach Diesla. Często spotykanymi problemami są również usterki układów dolotowych, zaniki mocy podczas wilgotnej pogody, wysokie zużycie oleju, awarie wspomagania kierownicy (Panda, Punto II; na fot.), pękające sprężyny zawieszenia, awarie układu elektrycznego.

Oferujemy profesjonalną naprawę Fiatów. Dzięki nowoczesnej aparaturze diagnostycznej sprawnie i precyzyjnie zlokalizujemy usterki, a nasi wykwalifikowani pracownicy błyskawicznie je wyeliminują. Serwis Fiatów w Autofabric to dodatkowo sprawdzony serwis klimatyzacji, ogumienia i filtrów cząstek stałych. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem.