Citroen – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Citroen – Serwis i naprawa

Pogwarancyjny serwis i naprawa Citroen

Pojazdy marki Citroen to bardzo popularny widok na polskich drogach. Niestety, popularność tej marki nie przedkłada się na jej bezawaryjność i jak każdy samochód, tak i auta marki Citroen nie są wolne od wad. W warsztacie Autofabric oferujemy kompleksowe usługi, w których skład wchodzi naprawa i serwis Citroenów.

Wśród najpopularniejszych usterek, jakie przychodzi nam naprawiać, jest: łańcuch rozrządu, uszkodzenia czujników temperatury, cewek zapłonowych, czy wariatorów. Nierzadko również mierzymy się z wyciekami płynu chłodzącego, a także filtrów FAP w silnikach Diesla.

Dzięki nowoczesnym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie błyskawicznie i precyzyjnie określić przyczyny usterki oraz równie szybko dokonać jej naprawy. Serwis Citroenów w łódzkim warsztacie Autofabric opiera się między innymi na serwisie ogumienia, klimatyzacji i filtrów FAP. Poza tym w ramach naszych usług oferujemy chiptuning, przed zakupowe sprawdzenia pojazdów.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom naszych mechaników, możemy zapewnić, że naprawa Citroena – zarówno mechaniczna, jak i elektryczna – przebiegnie w pełni profesjonalny sposób. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem.