Citroen – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Citroen – Serwis i naprawa

Pogwarancyjny serwis i naprawa Citroen

Pojazdy marki Citroen to bardzo popularny widok na polskich drogach. Niestety, popularność tej marki nie przedkłada się na jej bezawaryjność i jak każdy samochód, tak i auta marki Citroen nie są wolne od wad. W warsztacie Autofabric oferujemy kompleksowe usługi, w których skład wchodzi naprawa i serwis Citroenów.

Wśród najpopularniejszych usterek, jakie przychodzi nam naprawiać, jest: łańcuch rozrządu, uszkodzenia czujników temperatury, cewek zapłonowych, czy wariatorów. Nierzadko również mierzymy się z wyciekami płynu chłodzącego, a także filtrów FAP w silnikach Diesla. Każdą naprawę Citroena poprzedza kompleksowa diagnostyka, podczas której dokładnie ustalamy, na czym polega problem, jakie jest jego źródło. Na tej podstawie planujemy przebieg prac oraz podajemy orientacyjny termin ich zakończenia. Serwis Citroen udostępnia możliwość skorzystania z oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników – zawsze konsultujemy to z klientem. Stawiamy na przejrzystą i jasną komunikację, w której dokładnie wiesz, jaki jest zakres planowanych działań i ile za nie zapłacisz.

Nowoczesny serwis Citroen

Dzięki nowoczesnym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie błyskawicznie i precyzyjnie określić przyczyny usterki oraz równie szybko dokonać jej naprawy. Serwis Citroenów w łódzkim warsztacie Autofabric opiera się między innymi na serwisie ogumienia, klimatyzacji i filtrów FAP. Poza tym w ramach naszych usług oferujemy chiptuning, przed zakupowe sprawdzenia pojazdów.

Naprawa – Citroen w rękach ekspertów

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom naszych mechaników, możemy zapewnić, że naprawa Citroena – zarówno mechaniczna, jak i elektryczna – przebiegnie w pełni profesjonalny sposób. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem, jeśli potrzebujesz usług serwisowych lub chcesz umówić się na przegląd. Koncentrujemy się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym naprawa Citroena przebiega sprawnie, a jej efekty utrzymują się przez długi czas.