Diagnostyka komputerowa

Home / Auto serwis – Łódź / Diagnostyka komputerowa

Jeszcze jakiś czas temu, żeby znaleźć usterkę, konieczne było rozebranie samochodu na części. Dzisiaj możliwa jest diagnostyka komputerowa, która ułatwia to zadanie.

W Auto Fabric nie idziemy na łatwiznę, jednak elektryka pojazdowa to już obecnie standard, dlatego zadbaliśmy o specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam podłączyć się do Twojego samochodu i sprawdzić, co nie funkcjonuje jak należy.

Dzisiaj serwis Volkswagena, Mercedesa, Skody czy każdego innego auta to praca, która w większości opiera się o działanie komputerów. Co ciekawe wiele usterek związanych z niewłaściwym działaniem systemów elektrycznych można naprawić z poziomu komputera bez twardej ingerencji w komponenty samochodu. Po zakończeniu działań klient otrzymuje od nas szczegółowy wydruk z przeprowadzonej diagnostyki komputerowej, dzięki czemu przy każdej następnej naprawie mechanik będzie miał wgląd we wcześniejsze prace i parametry z nimi związane.

Diagnostyka komputerowa to rozwiązania, na których obecnie opiera się mechanika pojazdowa, dlatego warto wybrać fachowców, którzy mają dostęp do nowoczesnego sprzętu.