Sprawdzenie przedzakupowe

Home / Auto serwis – Łódź / Sprawdzenie przedzakupowe

Zakup samochodu używanego to w wielu wypadkach dobre rozwiązanie –  nie każdy potrzebuje pojazdu prosto z salonu, a nabywanie auta, jako kolejny właściciel, daje szansę na sporą oszczędność. Niestety w wielu przypadkach samochody, które były już używane przez kilka lub kilkanaście lat, mogą posiadać wady, których nie widać gołym okiem. To właśnie dlatego w AutoFabric przeprowadzamy sprawdzanie przedzakupowe. Usługa polega m.in. na szczegółowej analizie pojazdu pod kątem ukrytych wad, oryginalności części, czy grubości lakieru.

W skład sprawdzenia przed zakupowego wchodzi również sprawdzenie między innymi geometrii kół, stanu zawieszenia, wycieków płynów i wiele innych. Na koniec analizy klient otrzymuje od nas kosztorys usunięcia usterek w samochodzie co może być mocną kartą przetargową przy zakupie auta.

Niestety na rynku handlu samochodami bardzo często bywa tak, że niektóre fakty zostają zatajone celowo lub wynikają z niewiedzy poprzedniego właściciela. To właśnie dlatego warto postawić na firmy takie jak nasza. Posiadamy specjalny sprzęt do diagnostyki, jak również starannie opracowaną strategię działania.

Sprawdzanie przedzakupowe prowadzimy kompleksowo, a po wszystkim przedstawiamy bogaty raport efektów inspekcji.