Volkswagen – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Volkswagen – Serwis i naprawa

Twój Volkswagen uległ awarii lub usterce? Zgłoś się do łódzkiego warsztatu samochodowego Autofabric. Nasi wykwalifikowani fachowcy sprawnie i w pełni profesjonalnie zajmą się Twoim samochodem. Zapewniamy bogatą ofertę usług, w których skład wchodzi m.in. serwis i naprawa Volkswagenów.

Wśród najpowszechniejszych usterek, które dotykają pojazdy marki Volkswagen, możemy wymienić: problemy z wtryskiwaczami paliwa, niską trwałość koła zębatego napędu pompy paliwa, pękające głowice, rozciągające się łańcuchy rozrządu w silnikach benzynowych, problemy z napinaczem łańcucha i kołem zmiennych faz rozrządu, niesprawny zawór EGR, uszkodzenia turbosprężarki, szybko zużywające się dwumasowe koło zamachowe, zużyte łożysko podporowe prawej półosi, usterki elektrycznego wspomagania układu kierowniczego, awarie czujnika stopu, niewydolny układ klimatyzacji, a także pękające tłoki. Naprawa Volkswagenów jeszcze nigdy nie była tak prosta, jak w warsztacie Autofabric.

Nasz nowoczesny sprzęt diagnostyczny precyzyjnie zlokalizuje przyczyny usterek, dzięki czemu mechanicy Autofabric błyskawicznie je wyeliminują. Zachęcamy także do skorzystania z usług serwisu Volkswagenów. Oferujemy m.in. serwis klimatyzacji, ogumienia i filtrów cząstek stałych.