Skoda – Serwis i naprawa

Home / Serwis / Skoda – Serwis i naprawa

Nie chcesz oddawać swojej Skody do pierwszego lepszego warsztatu? Przyjedź do łódzkiego Autofabric, a już nigdy nie będziesz niezadowolony z usług naprawczych i serwisowych. Nasz profesjonalny serwis samochodowy oferuje kompleksowe usługi, w tym naprawę i serwis Skody. Nasi doświadczeni mechanicy z błyskawicznie zdiagnozują i wyeliminują najpopularniejsze oraz nietypowe usterki w pojazdach marki Skoda.

Do typowych usterek w Skodach, z którymi spotykamy się na co dzień, zaliczyć należy: problemy z napinaczami i pękającymi paskami rozrządu, awarie zaworów EGR, awarie dwumasowego koła zamachowego, pękające głowice, niską trwałość wałków rozrządu, urywające się łączniki stabilizatora, zaśniedziałe połączenia elektryczne, wycieki oleju z układu napędowego, urwane odbojniki tylnego zawieszenia. Oferujemy kompleksową naprawę Skody pod kątem mechanicznym i elektrycznym.

Serwis Skody w warsztacie Autofabric prowadzimy również serwis ogumienia, klimatyzacji i filtrów cząstek stałych. W ramach serwisu i naprawy Skody zapewniamy możliwość ustawiania zbieżności kół i geometrii zawieszenia auta.