Peugeot – Serwis i naprawa

Poszukujesz sprawdzonego serwisu Peugeota? Chcesz wyeliminować usterkę w swoim pojeździe? W warsztacie samochodowym Autofabric oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi, w których skład wchodzi serwis i naprawa Peugeotów.

Naprawiamy zarówno najpowszechniej występujące usterki w samochodach marki Peugeot, jak i zajmujemy się bardziej nietypowymi awariami. Do najpowszechniejszych usterek w pojazdach marki Peugeot, które naprawiamy, zaliczyć należy: problemy z napinaczami łańcucha rozrządu i chwilowymi zanikami mocy, awarie elektronicznie sterowanych przepustnic, przecieki z wtryskiwaczy, nietrwałe turbosprężarki, błędy elektroniki i komputera BSI, wady oprogramowania sterowników jednostek napędowych, awarie elektrohydraulicznej pompy wspomagania układu kierowniczego, szybkie zużycie elementów przedniego zawieszenia, nietrwałe tylne zawieszenie, nieprawidłową pracę klimatyzacji, awarie systemu FAP. Naprawa Peugeotów w Autofabric odbywa się wyłącznie przy użyciu nowoczesnej aparatury diagnostycznej oraz profesjonalnych urządzeń i narzędzi serwisowych.

W ramach serwisu Peugeotów oferujemy kompleksowy serwis ogumienia, klimatyzacji oraz filtrów FAP. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym łódzkim warsztacie serwisowym.

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media