Renault – Serwis i naprawa

Poszukujesz sprawdzonego warsztatu w Łodzi, który zagwarantuje Ci najwyższą jakość usług serwisowych i naprawczych? Oddaj swoje Renault w ręce doświadczonych mechaników warsztatu Autofabric i skorzystaj z usług naprawczych na najwyższym poziomie.

Oferujemy w pełni profesjonalny serwis Renault oparty na wiedzy, doświadczeniu, najwyższej jakości częściach i nowoczesnych narzędziach warsztatowych. W ramach naszych usług zapewniamy kompleksową naprawę Renault. Fachowcy łódzkiego Autofabric zdiagnozują oraz wyeliminują każdy rodzaj usterki dotykającej Twojego pojazdu.

Wśród typowych usterek pojazdów marki Renault zalicza się: nietrwałe łączniki stabilizatora, przedwczesne zużycie koła zmiennych faz rozrządu, awarie cewek zapłonowych i układu wtryskowego, uszkodzenia panewek korbowodowych, nietrwałe turbosprężarki, rozszczelniające się kolektory ssące, awarie systemu kontroli ciśnienia w oponach, uszkodzenia poduszki skrzyni biegów, przecieki do wnętrza pojazdu z klimatyzacji, odklejające się okładziny szczęk hamulcowych  awarie pompy sprzęgła i czujników parkowania. Gwarantujemy serwis Renault oraz naprawę Renault zgodnie z know-how naszych doświadczonych pracowników. Gotów na kompleksową naprawę Renault w zakresie mechaniki i elektromechaniki pojazdowej?

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.

Adres

Autofabric
ul. Aleksandrowska 177
91-229 Łódź

Kontakt
WE SPEAK ENGLISH

tel.: +48 (42) 652 12 12
kom.: +48 798 130 140
e-mail: biuro@autofabric.pl

Social media